70.4 KAMIEŃ SZAROGŁAZ ELEWACYJNY

70.4

Nowy produkt


Doskonale sprawdza się jako materiał do wykończenie zewnętrznych elewacji budynków, a także ogrodzeń i wnętrz. Może być również zastosowany jako elewacyjny kamień na podmurówki. Zastosowanie wewnątrz pomieszczeń jako kamień elewacyjny wewnętrzny pozwala na odejście od utartego stylu gładkich ścian

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kamień elewacyjny

Kamień dostępny jest na niezwrotnych paletach o wymiarach 0,8 × 1,2 m.

Doskonale sprawdza się jako materiał do wykończenie zewnętrznych elewacji budynków, a także ogrodzeń i wnętrz. Może być również zastosowany jako elewacyjny kamień na podmurówki. Zastosowanie wewnątrz pomieszczeń jako kamień elewacyjny wewnętrzny pozwala na odejście od utartego stylu gładkich ścian. Gwarantuje to uzyskanie oryginalnego klimatu wnętrza. Kamień elewacyjny naturalny używany jest również do wykładania kominków, tarasów i innych elementów dekoracyjnych wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Kamień elewacyjny stanowi doskonałe wykończenie domów mieszkalnych i ogrodzeń.

Ręcznie łupane płyty i płytki o nieregularnych krawędziach i wymiarach stosowane są do wykładania elewacji z kamienia naturalnego.

  • Wymiary: od 10 × 15 cm ÷ 40 × 40 cm
  • Grubość: 1 ÷ 3 cm
  • Waga: do 3 kg
  • Wydajność z 1 tony kamienia: 25 ÷ 28 m2

Produkty powiązane